top of page

Bizimle Biraz Zaman Geçirin

Online Fitness Class

MAT PILATES (STÜDYO VE ONLİNE)

Kendi vücut ağırlımızı kullanarak bazen de hareketleri zorlaştırmak ya da kolaylaştırmak için çeşitli aparatlar kullandığımız ( top , circle , Teraband ) mat üzerinde yapılan pilates egezersizleridir. Başlangıç seviyesinden ustalık seviyesine kadar ilerleme gösteren ,her yaş için uygun bir pilates çalışmasıdır.
Tüm vücudun dengeli ve bütün bir şekilde çalışması için ders süresi 45 dakikadır.

maxresdefault.jpg

EKIPMANLI PILATES

Bir çok ekipmana sahip olmasına rağmen, günümüzde pilates eğitmenlerinin tek bir ekipmana yönelmesi ve sadece Reformer eğitimi alması nedeniyle " Aletli Pilates " kavramı yerine " Pilates reformer " adıyla bilinmektedir. Oysa ki ; Joseph Pilates tarafından Pilates metodunu en iyi şekilde uygulamak ve hareketlerin zorluk seviyesini değiştirmek için Reformer dışında , Reformer With Tower, Cadilac , Wunda Chair , Spine Corrector , Ladder Barrel , Ped a Pull , Arm Chair Real S. Tarafından BASI SYSTEMS ekipmanı olarak üretilen F2 System da yine aletli pilates dersleri içerisinde kullanılan ekipmanlardır. Tüm vücudun dengeli ve bütün bir şekilde çalışması için ders süresi 50 dakikadır.

BASI-QA-17-min-min.jpg

GRUP REFORMER PILATES

Pilatesin en çok bilinen ekipmanı olan Reformer ekipmanında 3, 4 kişilik gruplar halinde grubun seviyesine uygun olarak dizayn edilen ders 50 dakika sürmektedir.
Bu akış, tamamen hareketlerin kontrollü ve hassas şekilde yapılmasına odaklanarak başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar birçok düzeyden öğrencinin yapabileceği egzersizler içerir.

Training_edited.jpg

PERSONAL TRAINING (FONKSİYONEL)

Motorik (sürat, denge, dayanıklılık vb.) ve Antropometrik (boy, kilo, yağ oranı vb.) ölçümleriniz yapıldıktan sonra size özel antrenman programı belirlenir. Biribir eğitmen eşliğinde antrenmanınız uygulanır ve ölçümleriniz düzenli olarak tekrarlanarak gelişiminiz takip edilir. Egzersiz süresi 50 dakikadır.

Dersler: Dersler
bottom of page