top of page

BİZ KİMİZ?

Ekibimiz

Balance Pilates School bünyesindeki tüm çalışanlarımız ve sağlık uzmanlarımız, çeşitli alanlarda sertifikalı profesyonellerdir ve müşterilerimizin sağlığı ve yaşamına kendilerini adamışlardır. 2013 yılından beri değerli müşterilerimize hedeflerine ulaşmada ihtiyaçları olan kişisel rehberlik hizmetini sunarak sağlık ve sağlıklı yaşam alanında Türkiye'de hizmet veren kurumumuz şimdi Victoria, Shouthbank bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Hemen arayın, sizin için neler yapabileceğimizi konuşalım.

sinem.jpg

SINEM AKGÜNER

BASI Pilates Fakülte Üyesi - Pilates Eğitmeni

1993 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Klasik Bale bölümüne girdi. Ön lisansını tamamladıktan sonra eğitimine Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Klasik Bale bölümünde devam etti. Yüksek Lisansını tamamladı ve üç sene Mimar Sinan Üniversitesi Sahne sanatları Klasik Bale bölümünde öğretmenlik yaptı.

        Öğrencilik yıllarında Cem Ertekin nin kurucusu olduğu Çağdaş Bale Topluluğunda solist ve kordo bale dansçısı olarak bir çok modern ve Klasik eserde dans etti.

         2000-2006 yıllarında Sultans Of The Dance ( Yeni adı Anadolu Ateşi Dans Topluluğu )topluluğunda solist bale sanatçısı olarak dünyanın bir çok sahnesinde ülkesini temsilen dans etti.Bir çok yerli ve yabancı koreograf ile çalışma fırsatı buldu.

         2006 yılında Balanced Body’nin Tüm Eğitimlerini tamamladı.

         2007 yılında Balanced Body Faculty-PMA eğitmeni ve bale sanatçısı Murat Çatbaş ile pilatese başladı.

         2010 yılında Serotonin Akademi kurucusu Fizik Tedavi ve rehabilitasyon Uzmanı Dr. Işık Akgöl ün kadrosunda pilates Eğitmeni olarak çalıştı.

         2013 yılında BASI Pilates Faculty Cengiz Han Üçgün ile çalışmaya başlayıp bir çok Workshop ve BASI Pilates kapsamlı eğitimini asiste etti. Master 1, Master 2 ve Mentor Programlarını da tamamlayarak BASI Pilates Fakülte Üyesi oldu.

         2017 yılında BPS BASI Pilates Host Studio Alsancak / İzmir kurucusu Ertuğ Akgüner ile evlenerek İzmir e yerleşti.

Ekip: Ekibimiz
bottom of page